הסרת שיער בלייזר

טיפול בלייזר אמנם אינו מתחייב להעלים השיער לנצח אך הוא מפחית באופן דרסטי את צמיחת השיער – עד כדי כך שמטופלים רבים לא יראו במשך חודשים או אפילו שנים, והשערות שצצות הן לרוב דקות יותר וצבען בהיר יותר.

את יכולה לעשות את זה בכל אזור על הגוף שלך והמכונה יכולה לכסות שטחים גדולים במהירות. רגליים, גב, בתי השחי, קו ביקיני, בטן, פנים… אין כמעט גבול למקומות שבהם ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר, ולא, אין סיכון גבוה יותר לתופעות לוואי בהסרת שיער בלייזר באזור הביקיני בהשוואה לאזורים אחרים.

תלוי בסוג השיער שלך ובאזור בו מטפלים, ייתכן שזה לא יכאב יותר מדי. כשזה מגיע לרמת הכאב, עבור הרבה אנשים הסרת שיער בלייזר נופלת איפשהו בין גילוח (ללא כאב) לבין שעווה (גיהינום כואב). המטפלת משתמשת בדרך כלל בג’ל כדי לעזור לבטל רגישות של האזור לפני ואחרי טיפול הלייזר כדי למזער את אי הנוחות. ייתכן שתגלו שהסרת שיער בלייזר בביקיני ובבית השחי כואבת יותר מכיוון שאלו אזורים רגישים, אבל באופן כללי, הטיפול נהיה פחות כואב עם כל פגישה, ככל שהשיער נעשה עדין ודק יותר.

זה תהליך ארוך. מפגש של הסרת שיער בלייזר על אזור קטן כמו בית השחי נמשך בדרך כלל חמש דקות או פחות. עם זאת, נדרשות מספר פגישות כדי לראות תוצאות אמיתיות (בדרך כלל בין שש לשמונה, תלוי בגודל האזור), ובדרך כלל יש להמתין שישה שבועות בין טיפול לטיפול.

זה יקר. אם תסכמו כמה אתם מוציאים על סכיני גילוח או שעוות ביקיני במהלך חייכם, אולי זה יהיה שווה את עלות הסרת שיער בלייזר של כ-300- 400 ₪ למפגש.

הסרת שיער בלייזר היא כנראה לא רעיון טוב אם את בהריון. “למרות שהלייזרים שימשו בבטחה לטיפול במצבים רפואיים כמו אבנים בכליות ויבלות באברי המין אצל אנשים בהריון, אין כיום נתוני בטיחות זמינים לתמיכה בשימוש בלייזרים להליכים קוסמטיים כמו הסרת שיער”,

רופאים רבים מייעצים שלא לעבור טיפולי לייזר קוסמטיים בהריון, במקרה של סיכונים עובריים, אז אם את בהריון, או אולי עומדת להיות בחודשיים הקרובים, ייתכן שתרצי לדחות את התור להסרת שיער בלייזר למועד מאוחר יותר.

אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות לגבי הסרת שיער בלייזר.